KÖKS- / HALLSOFFA, furu.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

Bilder

2679934. KÖKS- / HALLSOFFA, furu.

Furusoffa med förvaring under lock. Klätt och stoppat löst lock.
Längd 101 cm, rygghöjd 79 cm, sitthöjd 47 cm, djup 44 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Detaljer

Antal besök: 341