Skåpsöverdel med variabla hyllplan
Höjd ca 159 cm
Bredd ca 120 cm
Djup ca 40 cm.
Bruksslitage, repor & märken.
Nyckel/nycklar finns.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 159 cm
Bredd ca 120 cm
Djup ca 40 cm.
Bruksslitage, repor & märken.
Nyckel/nycklar finns.